کلینیک ایمپلنت تهران

کلینیک ایمپلنت تهران در چه زمینه هایی خدمات ارائه می دهد؟

کلینیک ایمپلنت تهران یکی از قویترین کلینیک های فوق تخصصی ایمپلنت یا همان درون کاشت دندانی است . کلینیک ایمپلنت ما دارای پزشکانی متخصص ، متعهد و همچنین دارای بهترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی در زمینه کاشت دندان و ایمپلنت میباشد.
کلینیک ایمپلنت تهران واقع در خیابان شریعتی تهران می باشد.


ایمپلنت تهران

تمرکز آن بروی ارائه خدمات دندانپزشکی درمان و معالجه دندان های از بین رفته و کاشت ایمپلنت با تاکید بر رویکرد سلامت و زیبایی دندان میباشد.

کلینیک ایمپلنت تهران دارای کادری متعهد ، کارآزموده و بسیار خوش برخورد با سابقه ای طولانی و درخشان می باشند.

خدمات مهم کلینیک ایمپلنت تهران :

در حال حاضر کلینیک ایمپلنت ما ضمن ارائه انواع خدمات دندانپزشکی و درمان عفونت های دهان و دندان امکاناتی مناسب به منظور خدمت رسانی با رویکرد زیبایی فراهم آورده که شامل مواردی از قبیل : لامینیت، ایمپلنت (جایگزینی برای دندان های از بین رفته توسط فیکسچرهایی از جنس تیتانیوم )، ارتودنسی ثابت و متحرک (مرتب کردن دندانها و درمان ناهنجاری های فک و دندان)، انواع روکش های زیبایی و … می باشد.


کلینیک ایمپلنت

مجموعه ایمپلنت تهران خدماتی از قبیل ایمپلنت های دندانی ، جراحی فک و صورت ، پروتز ثابت و متحرک به همراه خدمات دیگر از جمله مواد با کیفیت و درجه یک دندانپزشکی ، تجهیزات مدرن در محیطی کاملا استریل را برای بیماران و مراجعه کنندگان عزیز گرد هم آورده ایم.

یکی از خدمات مهم کلینیک ایمپلنت تهران جراحی فک و صورت شامل اعمال جراحی دندان های نهفته، انواع تومورها، جراحی ایمپلنت، ناهنجاری های فک و صدمات ناشی از جراحات، ترمیم شکستگی ها، بازسازی نواقص ایجاد شده در صورت و جراحی های زیبایی می باشد.

در ادامه توضیحاتی در خصوص ایمپلنت ها خدمتتان ارائه خواهیم داد .

مراقبت های پس از درمان ایمپلنت :

در طول یكسال پس از قرار گرفتن پروتز جدید بر روی ایمپلنت ها ، دندانپزشك باید اطمینان حاصل كند كه پروتز خوب چفت شده و عملكرد قابل قبول و رضایت بخشی دارد. جلسات چك آپ بطور معمول در فواصل ٣ ،١ و ٦ ماهه در یكسال اول برنامه ریزی می شود. در این جلسات ممكن است رادیوگرافی گرفته شود تا ارتباط ایمپلنت با استخوان ارزیابی شده و امكان وجود هرگونه بیماری رد شود. بعد از سال اول، جلسات معاینه معمولاً سالی یكبار لازم است. این مقاله متعلق به کلینیک ایمپلنت تهران می باشد.

ایمپلنت های دندانی چقدر باقی می مانند و طول عمر آنها در دهان چقدر است؟

با پیشرفت هایی كه در علم ایمپلنتهای دندانی بوجود آمده است، اكنون شما می توانید انتظار داشته باشید كه بیشتر ایمپلنت ها برای همیشه عملكرد خود را حفظ كنند. با این حال، مانند هر ترمیم دیگری ، دندان ممكن است دچار سایش یا شكستگی شود و نیاز به تعمیر یا جایگزینی داشته باشد. این مقاله متعلق به کلینیک ایمپلنت تهران می باشد.

اندازه ایده آل ایمپلنت چقدر است ؟

برای دستیابی به موفقیت قابل پیش بینی در شرایط وجود نیروزهای عادی و تراکم استخوان رایج در میان بیماران، یک طول حداقل برای ایمپلنت وجود دارد که به عرض بدنه ایمپلنت و طراحی ان بستگی دارد. هرچه استخوان نرم تر باشد توصیه می شود طول بدنه ایمپلنت بلندتر وعرض آن پهن تر انتخاب شود. در مقالات مطالعات وسیعی در این زمینه صورت گرفته و گزارش شده میزان ماندگاری بیشتر برای ایمپلنت زمانی به دست می آید که طول ایمپلنت دست کم 12 میلی متر باشد. این مقاله متعلق به کلینیک ایمپلنت تهران می باشد.

در ایمپلنت های کوتاه تر معمولا خطر شکست بیشتر بوده و بنابراین به عنوان گزینه اول در طرح درمان مطرح نمی شود.بنابراین به عنوان گزینه اول در طرح درمان نمی شوند. بنابراین پس از تعیین طرح درمان ایده آل، موقعیت های کلیدی قرارگیری ایمپلنت و تعداد ایمپلنت، طول انتخابی ایمپلنت برای عمده طرح های درمانی دست کم 12 میلی متر است.

منطق ایمپلنت های کوتاه

گاهی پس از تایید عرض و فضای مزیودیستالی، دندانپزشک از ارتفاع استخوان موجود قابل استفاده برای تعیین طول ایمپلنت استفاده می کند. ارتفاع استخوان قابل استفاده از کرست ریج بی دندان تا لندمارک مقابل اندازه گیری می شود. معمولا کمترین ارتفاع استخوان موجود در نواحی خلفی فک ها دیده می شود چون سینوس ماگزیلا بعد از دست رفتن دندان ها گسترش پیدا کرده و کانال مندیبولار نیز 10 میلی متر یا بیشتر بالاتر از بردر تحتانی بدنه مندیبل است. نیروهای جویدن در نواحی خلفی دهان بیشتر از نواحی قدامی است. در نتیجه در نواحی خلفی دهان با نیروی جویدن بالا، بدون پیوند سینوس یا روش های جراحی پیشرفته گاهی ایمپلنت هایی کوتاه تر از ایمپلنت های نواحی قدامی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.این مقاله متعلق به کلینیک ایمپلنت تهران می باشد.

تلفن های تماس با کلینیک ایمپلنت تهران :

021-22672126

آدرس کلینیک :

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه نبوی، پلاک 2، واحد 3