برند ایمپلنت

برند ایمپلنت ؛ چگونه با مقایسه انواع “برند ایمپلنت” ، انتخاب درستی داشته باشیم ؟

برند ایمپلنت مناسب را چگونه تشخیص دهیم ؟ آیا انواع مختلف برند ایمپلنت را می شناسید ؟ آیا میدانید که به چه نوعی از برند ایمپلنت نیاز دارید ؟ کدام برند ایمپلنت دندان برای شما مناسب تر می باشد ؟ تفاوت ها ، مزایا و معایب انواع گوناگون برند ایمپلنت چیست ؟ از بین انواع متفاوت برند ایمپلنت و کمپانی های سازنده ی آنها کدام بهترین هستند؟

برند ایمپلنت

برترین برند ایمپلنت دندان : انتخاب درست

ایمپلنت های دندانی به عنوان یک گزینه عالی برای جایگزینی دندان های گمشده شناخته شده اند و بهترین برند ایمپلنت همانی است که شباهت بیشتری به دندان های طبیعی دارد. از مزایای بسیاری از ایمپلنت های دندانی این است که بهترین گزینه درمان برای بازگرداندن لبخند شما در طوانی مدت می باشد. علاوه بر این، میزان موفقیت آنها تا 98٪ است. اگر قصد دارید که یک روش ایمپلنت دندانی را انجام دهید یا آن را در نظر بگیرید، می خواهیم به شما اطلاعات مفیدی در مورد انواع ایمپلنت دندانی در دندانپزشکی ارائه دهیم.

چه نوع ایمپلنت دندانی نیاز دارم؟

ایمپلنت های دندانی معمولا از تیتانیوم ساخته شده اند که مواد سازگار با آنها هستند که توسط بدن پذیرفته می شوند .و به عنوان یک پایه قوی برای جایگزینی دندان ها عمل می کنند. تولید کنندگان مختلف انواع برند ایمپلنت را برای شرایط بالینی متفاوت تولید میکنند . برخی از ایمپلنت های دندانی کوتاه و تپل و برخی دندان های باریک و کوچک هستند زیرا آنها باید برای دندان های جلو مناسب باشند .و بعضی از آنها سریعا ادغام یا بلافاصله لود می شوند.

توصیه می کنیم که حتما با دندانپزشکان خود ملاقات داشته باشید. و ایشان مطابق با شرایط شما ، در انتخاب اینکه کدام برند ایمپلنت دندان برای شما مناسب تر است ، راهنماییتان خواهند کرد .

مزایای استفاده از ایمپلنت های دندانی

برای بازگرداندن لبخند از دست رفته خود ، ایمپلنت های دندانی همیشه اولین گزینه مناسب هستند، زیرا مزایای بسیاری دارند. ایمپلنت ها دقیقا مانند دندان های طبیعی به نظر می رسند.و از آنجا که بخشی از دندان های شما می شوند ، نگرانیتان از پروتزهای قابل جابجایی را از بین می برند.و به شما این امکان را می دهند که بدون دغدغه دندان هایتان دچار لغزش نشوند. علاوه بر این، این روش به آن اندازه که برخی افراد فکر میکنند چندان پیچیده نیست، و اگر مستقیما به دندانپزشکی بروید، از درد یا ناراحتی پس از فرآیند درمان رنج نخواهید برد.

ایمپلنت دندان را همه میتوانند استفاده کنند. و لازم نیست که شما حتما دندان های زیادی را از دست باشید تا بتوانید نامزد استفاده از ایمپلنت های دندانی شوید. شما می توانید هر تعداد دندان ( از یک دندان تک به یک مجموعه کامل ) را با ایمپلنت جایگزین نمایید . ایمپلنت های دندانی از تیتانیوم و دیگر مواد سازگار با بدن انسان ساخته شده اند.

در بین انواع برند ایمپلنت دندان، کدام بهترین هستند؟

آماده سازی برای رفتار دندانی و جستجوی اینکه چه چیزی برایمان بهتر است  ، می تواند برای ما کمی قریب به اتفاق و یا شباهت بیشتری به دندان های خودمان داشته باشد . به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که بهترین انواع برند ایمپلنت دندان را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 برند ایمپلنت بایوهورایزن ( BioHorizon ) :

برند ایمپلنت BioHorizon از علم و نوآوری برای تولید محصولات ایمپلنت دندانی منحصر به فرد با نتایج زیبایی  شناخته شده،  استفاده می کند . این برند ؛ سبک، قوی، سازگار با محیط زیست و ساخته شده از تیتانیوم ( مواد ی که بطور گشترده در ساخت ایمپلنت و دندانپزشکی استفاده میشود ) . ایمپلنت های دندانی BioHorizon گارانتی مادام العمر دارند و با برخی از تحقیقات جامع و کامل در صنعت اثبات شده اند .

محصولات برند ایمپلنت دندانی BioHorizons طراحی شده اند تا زیبایی شناسی صورت را حفظ کنند در حالی که پایداری ایمپلنت در طول بازسازی / لانه گزینی دندان ها را ارائه می دهند .

محصولات برند ایمپلنت  BioHorizons با تکنولوژی لیزر-لک اختصاصی این کمپانی ساخته شده که از لحاظ علمی  ثابت شده است که در مقایسه با ایمپلنت های دندانی سنتی بر کاهش میزان استخوان تاثیر گذار است. این به ماندگاری لبخند شما در مدت زمان طولانی کمک می نماید.

برای بیماران با تراکم استخوان عالی توصیه  میشود . این نوع ایمپلنت به علت ویژگی های فیزیکی اش برای قطعات تک و دندان های جلو ایده آل می باشد. پیشنهاد میشود که از این برند ایمپلنت  برای جایگزینی دندان هایی که حداقل 3 ماه از دست داده رفته اند ، استفاده شود .

شرکت ایمپالس Megagen در سال 2002 توسط گروهی از جراحان دندانپزشکی پیشرفته که به دنبال یک ایمپلنت بهتر بودند  آغاز به کار کرد . علاقه آنها به ارائه راه حل های بهتر برای بیماران خود، بهبود محصولات به طور مداوم و معرفی راه حل شکستن اساسی برای شرایط دشوار جراحی است.